Відправляємо товар такими транспортними компаніями:

Вартість доставки по Україні:

  • При сумі замовлення від 2500грн — до відділення перевізника – безкоштовно;
  • При сумі замовлення до 2500грн — по тарифам перевізника;

Перед відправленням абсолютно усі товари перевіряються на наявність дефектів і комплектацію.

Якщо посилка прийшла в пошкодженій тарі (упакуванні), обов’язково розкривати її в присутності співробітника транспортної компанії та заповнити “Бланк претензії для споживачів-фізичних осіб” у відділенні даної компанії.

Якщо якість товару або його зовнішній вигляд не відповідає опису в інтернеті, або ж товар має незадовільний вигляд – зв’яжіться з нами за телефоном: (073) 090-04-08.

ВАЖЛИВО: якщо посилка не забирається клієнтом з відділення поштової служби протягом 5 днів – вантаж автоматично їде назад.
Терміни доставки погоджуйте з оператором.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Велосипеди, перед відправленням, збираються, налаштовуються та відправляються в зібраному стані в захисному дерев’яному каркасі. Є можливість встановити будь-які педалі та сідло на ваш вибір. Отримавши товар, Вам залишається лише провернути та зафіксувати руль відповідним ключем. Ключі в комплекті з велосипедом не йдуть!

Доставка Укрпоштою здійснюється до Вашого поштового відділення (зазвичай знаходиться поруч з місцем Вашого проживання), АЛЕ час доставки в 2-3 рази більше ніж у транспортних компаній. Укрпошта надсилає повідомлення про прибуття вантажу, з яким Ви можете отримати своє замовлення.

Час доставки

Замовлений товар буде відправлений в день оплати замовлення, у виняткових ситуаціях відправка може займати до 3х днів. Час доставки Вашого замовлення залежить від віддаленості вашого населеного пункту і від обраної транспортної компанії.

Отримання товару

Після відправки замовлення менеджер повідомить Вам номер вантажної декларації, і орієнтовну дату прибуття до вашого міста. Коли настане ця дата, зателефонуйте в транспортну компанію, назвіть номер декларації і дізнайтеся, чи прибув ваш вантаж або скористайтеся сервісом “Відстежити вантаж” на сайтах транспортних компаній.
Перед тим, як відправитися для отримання свого замовлення в транспортну компанію – переконайтеся, що Ви взяли з собою паспорт – необхідний для отримання вантажу.